Flaga do domu

W związku ze zbliżającymi się świętami majowymi zapraszamy wszystkich mieszkańców do kolejnej edycji happeningu – Zabierz flagę do domu!

W czwartek 26 kwietnia od 7.30 flagi rozdawane będą w Rzepienniku Strzyżewskim, a w piątek 27 kwietnia od 7.30 w Rzepienniku Suchym.

Learn More

IV Bieg na Brzankę

 Regulamin

Opis trasy

Zapisy internetowe – do 15 maja lub wyczerpania miejsc

Pliki do pobrania

Brzanka-Trasa-Biegu2_3DBrzanka-Trasa-Biegu2BrzankaBiegProfilTrasy

Learn More

O!Pla

Już po raz trzeci mamy przyjemność wziąć udział w Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Animowanych O!Pla. W naszym Kinie za Rogiem w Olszynach starsi i młodsi widzowie mają okazję zobaczyć jakie nowe filmy animowane powstały w ostanim roku. Każdy z widzów dodatkowo jest jurorem i może oddać głos na wybrane przez siebie filmy. Spośród wszystkich ośrodków, które biorą udział w festiwalu wyłonieni zostaną laureciaci tegorocznego konkursu.

(więcej…)

Learn More

Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim

Learn More

Wesołych Świąt

Learn More

Pierwsza Debata Oksfordzka w Turzy

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Turzy oraz Gimnazjum w Rzepienniku Biskupim spotkali się ze sobą we wtorek 27 marca, aby w obecności „Loży Mędrców” oraz publiczności zgromadzonej na sali gimnastycznej przeprowadzić debatę oksfordzką na temat „Akcyza na alkohol i wyroby tytoniowe powinna być większa”. Dwunastu młodych ludzi przez niespełna godzinę starało się przekonać do swoich argumentów skład sędziowski oraz publiczność. Po bardzo wyrównanym pojedynku, wynikiem 284 pkt do 275 pkt zwyciężyła drużyna opozycji z Gimnazjum w Rzepienniku Biskupim. 

Debata w Turzy była pierwszą z czterech, które zostaną przeprowadzone w ramach projektu „Porozmawiajmy o Ekonomii” realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim w ramach programu Bank Ambitnej Młodzieży dofinansowanego ze środków Banku Zachodniego WBK.

(więcej…)

Learn More
Strony:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 44 45 46 Dalej