Wyniki konkursu plastycznego “Moja Mała Ojczyzna”

Wyniki konkursu plastycznego “Moja Mała Ojczyzna”

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny “Moja Mała Ojczyzna”. Lista laureatów dostępna poniżej.  Wszystkim serdecznie gratulujemy. Rozdanie nagród odbędzie się 27 listopada br.

PROTOKÓŁ

Protokół Jury konkursu plastycznego „Moja mała ojczyzna” sporządzony w Rzepienniku Suchym w dniu 22 listopada 2012 r.

Jury w składzie:

  1. Anna Grzesik-Juszczak
  2. Vladimir Nikolin
  3. Helena Majewska
  4. Anna Roman

po obejrzeniu wszystkich 87 prac, które wpłynęły na konkurs, w związku z brakiem prac w kategorii SZKOŁA ŚREDNIA postanowiło:

- wyodrębnić kategorię PRZEDSZKOLE

- przyznać nagrody:

Kategoria DOROŚLI:

I nagroda – Daniel Ablewicz  (Turza)

Kategoria GIMNAZJUM

I nagroda – Dominika Gomułka (Rzepiennik Strzyżewski)

II nagroda – Patrycja Mikos (Olszyny)

Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA

I nagroda – Sylwia Wszołek (Turza)

II nagroda – Dawid Szczerba (Rzepiennik Suchy)

III nagroda – Stanisław Wojtanowski (Rzepiennik Biskupi)

Wyróżnienie: Weronika Niziołek, Wiktoria Dudek z Olszyn; Natalia Żyrkowska, Aneta Soczek, Wiktoria Brudzisz, Adrian Karaś, Dawid Dyl Sebastian Sołtysiak, Dominik Marszałek, Kacper Wszołek, Martyna Duran, Arkadiusz Studniarz, Katarzyna Żaba, Michał Wszołek, Grzegorz Cieśla, Martyna Żaba, Karolina Kusiak z Rzepiennika Suchego; Jolanta Jasińska, Karolina Jasińska, Elżbieta Jasińska, Iwona Wal, Patrycja Niewola, Paulina Bąk z Rzepiennika Biskupiego

Kategoria PRZEDSZKOLE

I nagroda – Amelia Mika (Olszyny), Kacper Wałęga (Turza), Jakub Bajorek (Olszyny)

Wyróżnienie: Emilia Kordzikowska, Natalia Wałęga, Wiktoria Mierzwa, Paulina Gawlak, Monika Burkot, Grzegorz Roman, Anna Stec, Dominika Stec, Miłosz Maczuga, Zuzanna Przepióra,  Wiktoria Wędrychowicz z Turzy; Arkadiusz Mikos, Marcelina Wrona, Kacper Bąk, Martyna Bajorek, Oliwia Rąpała, Kamila Pietras, Weronika Zioło, Klaudia Jodłowska, Emilia Żyrkowska, Przemysław Żyrkowski, Konrad Dziuban, Kamil Rutkowski, Klaudia Dudek, Brajan Rąpała, Dominika Rutkowska, Natalia Mikrut, Anna Sowa, Justyna Niziołek z Olszyn

Nagroda specjalna Anny Grzesik-Juszczak dla Kacpra Wałęgi

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują okolicznościowe dyplomy.

Fundatorem nagród jest Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim.

Decyzja Jury jest niepodważalna i ostateczna.

Na tym protokół zakończono i podpisano:

 

Dyrektor

Gminnego Ośrodka Kultury

Halina Hołda

 

Rzepiennik Suchy  22.11.2012 r.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Finansów dnia 24 marca 1995 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ust. o podatku dochodowym od osób fizycznych Rozdział 4 & 1 pkt. 9. z późn. zmianami.

 

Niektóre nadesłane prace:

 

 

 

Zapraszam - dodaj swój komentarz