Zapraszamy na III Plener Rzeźbiarski

Jak co roku do naszej gminy zawitają rzeźbiarze. Zapraszamy do podglądania artystów w czasie pracy. Wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił w rzeźbiarstwie.plener rzeźbiarski

Learn More

Warsztaty malowania pisanek techniką batikową

W lutym br. warsztaty malowania pisanek tradycyjną techniką z użyciem wosku zwaną batikową odbyły się w kuchni, na zapleczu sali widowiskowej w Rzepienniku Strzyżewskim, w remizie OSP w Rzepienniku  Biskupim i w klubie Zygzak w Rzepienniku Suchym.

(więcej…)

Learn More

Warsztaty malowania pisanek

Wczoraj w Olszynach odbyły się warsztaty malowania pisanek. Pod kierunkiem Ani Bugno powstały przepiękne prace. Wszyscy uczestnicy starsi i Ci najmłodsi okazali się doskonałymi artystami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w konkursie na pisankę wielkanocną.

 

(więcej…)

Learn More

Rzepiennikckie jadło – warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Rzepiennickie jadło – warsztaty kulinarne dla dzieci, młodzieży i dorosłych odtwarzające i przypominające stare, lokalne potrawy oraz kultywowanie tradycyjnej kuchni poprzez promocję regionalnych potraw na stoiskach gastronomicznych w trakcie festynów dożynkowych” to tytuł projektu zrealizowanego przez Stowarzyszenie Rzepiennik Jutra.

(więcej…)

Learn More