Zapraszamy już dziś

Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju w TVP Kraków

Już w najbliższą sobotę 6 czerwca o godz. 10:35 na antenie TVP Kraków, wyemitowany zostanie pierwszy film z serii „Pogórze – wczoraj i dziś”. Cykl czterech filmów zaprezentuje potencjał obszaru Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju tj. gmin Tuchów, Ryglice, Szerzyny, Rzepiennik Strzyżewski oraz Gromnik.

Filmy podzielone są tematycznie:
• 6 czerwca, godz. 10.35 odc. 1 – wybrane projekty zrealizowane w ramach programu LEADER
• 8 czerwca, godz. 19.05 odc. 2 – dziedzictwo kulturowe Pogórza – wybrane inicjatywy
• 11 czerwca, godz. 19.10 odc. 3 – wolny czas na Pogórzu – prezentacja ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu
• 15 czerwca, godz. 19.10 odc. 4 – turystyka na Pogórzu – prezentacja oferty turystycznej

Cykl filmów jest formą podsumowania działalności Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju w ramach programu LEADER (Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013). Oczywiście nie sposób zaprezentować w tak ograniczonym czasie wszystkich inicjatyw podejmowanych przez Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju – samych zrealizowanych projektów w ramach programu LEADER jest ponad 100. Mamy jednak nadzieję, że filmy na nowo pozwolą przypomnieć mieszkańcom jak na przestrzeni 6 lat zmieniło się ich najbliższe otoczenie, jak rozbudowana została infrastruktura i jak wiele możliwości oferuje Pogórze.

Zapraszamy przed telewizory – 1 odcinek serii „Pogórze – wczoraj i dziś” już w najbliższą sobotę 6 czerwca o godz. 10:35 – TVP Kraków.

Wszystkie filmy dostępne będą w serwisie YouTube: www.youtube.com/user/liderplus

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.